Wszelkie prawa zastrzeżone. Marcin Błoch 2021

O mnie

Strona główna

Galeria

Oferta

Blog

Kontakt

Makrofotografia

Marcin Błoch

 

Życie jest piękne, codzienność bywa niezwykła, a marzenia są po to, by w nie wierzyć i realizować.

Kocham to co robię i będzie mi niezmiernie miło podzielić się tą miłością z Tobą i ugościć Cię na mojej sesji.

 

Bo życie jest jedno, a każda chwila warta jest upamiętnienia. Jeśli zechcesz mnie odwiedzić, wspólnie złapiemy marzenia za nogi i pozwolimy się im ponieść, tym razem fotograficznie.

 

Napisz, zadzwoń, umów się, a ja resztą się już zajmę :)

Kilka słów o mnie


Poznajmy się bliżej

Dziękujemy bardzo Marcin za naprawdę piękne zdjęcia i będziemy polecać. Już zapowiadamy się na następną sesyjkę, którą zresztą Julka wspomina po dziś dzień.
„Nie robi się zdjęcia. Jedynie pyta się po cichu, czy można ten moment pożyczyć”...
Jestem zauroczona efektami współpracy z Marcinem.

Referencje

 

Co mówią o mnie inni

Gorąco polecamy sesje u Marcina! Jest niesamowity, tworzy obrazy aparatem.

Fotografia w moim życiu - jak to się zaczęło

 

Na co dzień jestem tatą dwójki przesłodkich dzieciaków, siedmioletniego Wojtusia i półrocznego Leosia. Wraz z moją drugą połową Natalią, staramy się cieszyć i doceniać najdrobniejsze rzeczy, jakie przynosi nam życie.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się ponad dziesięć lat temu i choć swój pierwszy aparat dostałem od Taty w 2003 roku, to dopiero w 2011 moje serce skradły motyle, to one trafiały jako pierwsze przed mój obiektyw i tak po około roku stało się to moją pasją.

 

W 2014 roku urodził nam się Wojtek, fotografowanie jego dorastania dawało mi mnóstwo radości i dążyłem do coraz lepszych kadrów. Gdy Wojtek miał cztery latka, podjąłem decyzję o rezygnacji z fotografowania owadów i skupieniu się na fotografowaniu dzieciaków, chciałem być w tym coraz lepszy, uczyć się, łapać światło w jak najpiękniejszych kadrach, by z czasem połączyć pasję ze sposobem na życie. Obecnie fotografuję głównie dzieci, ale też rodziny. Kocham zamieniać waszą historię w piękne obrazy, przecież one są najlepszą pamiątką i wspomnieniami, do których będą wracać wasze dzieci i wnuki. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, żeby sprawić, by każda była wyjątkowa i ta Wasza.

 

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli powierzysz mi kawałek swojej historii i razem stworzymy coś pięknego.

Stwórzmy razem
Nową bajkę